Na jakich podzespołach są zbudowane nasze radia

Stacja multimedialna z Androidem jest, nie oszukujmy się, właściwie najlepszym pod względem funkcjonalności rozwiązaniem dla wymagających kierowców, ale należy też natychmiast dodać, że dobre radio 2din nie będzie tanie, a to ze względu na bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne użyte w jego budowie. Jaka jest ich cena? Gdzie kupić te urządzenia? Sklep internetowy marsdev.pl jest właściwym miejscem. W naszym sklepie nie kupicie radia wyposażonego w procesor MTK ( o różnicach w procesorach napisaliśmy osobny artykuł), wzmacniacz nieznanej firmy, czy ekran słabej jakości. 

Radio 2din z Androidem

Radia 2din Android zdążyły już w pełni zadomowić się na rodzimym rynku. Nic dziwnego.  System operacyjny Android nadal jest wiodący, pozwala na więcej. Radio dedykowane na Androidzie do samochodów osobowych i dostawczych pozostaje standardem w swojej klasie. Korzystamy z najlepszej nawigacji Google, Yanosik czy Waze, mamy dostęp do wszystkich aplikacji, integrujemy swój telefon z tym urządzeniem.

ARM CORTEX

Procesory Cortex i inne podzespoły w radiach Andriod

Cena radia z Androidem będzie zależna od konfiguracji urządzenia, a więc także od podzespołów dla nas pracujących. Bardzo dbamy o dobór dobrych podzespołów dzięki czemu urządzenia z naszej oferty słyną z szybkiej i stabilnej pracy. Wszystkie wymienione poniżej podzespoły są produkowane przez uznanych i cenionych wytwórców elektroniki użytkowej, liderów w swojej branży, nagradzane i polecane firmy. A zatem w naszych stacjach znajdziecie:

  • Procesory produkowane przez Rockchip (Chiny), np. PX6/PX5/PX3  Cortex-A53/A35 - zapewniają absolutnie komfortowe użytkowanie i szybkość obsługi wielu wątków.
  • Pamięć RAM i ROM o doskonałej jakości, ponieważ wyprodukowana przez Micron Technology (USA).
  • Wzmacniacz dźwiękowy amplifier chip TDA7851 - to przykład nowoczesnego urządzenia do sterowania dźwiękiem, które pokocha każdy właściciel auta. Znany STMicroelectronics ze Szwajcarii jest producentem tego urządzenia.
  • Moduły Wifi i Bluetooth: Wifi Realtek RTL818B, BT Realtek 8761B - tu mamy do czynienia z doskonałym i wielofunkcyjnym połączeniem bezprzewodowym. Jakość zapewniona przez Realtek (Tajwan).
  • Radio chip NXP6686 od NXP Phillips z Holandii - jeden z najlepszych w swojej klasie.
  • Matryce IPS (znacznie lepsze niż tańsze matryce TFT) - ekrany z tymi matrycami są trwałe, przejrzyste, bezawaryjne. Procentem wyświetlaczy i paneli dotykowych jest HannStar Display Corporation Tajwanu.

Widać więc, że radia z naszej oferty nie korzystają z przypadkowych podzespołów, składają się w swojej budowie fizycznej z solidnych komponentów, które w efekcie oferują najwyższą jakość wyświetlaczy dotykowych, dźwięku, wysoką funkcjonalność i integrację z urządzeniami zewnętrznymi. To właśnie stanowi o ich przewadze na rynku poważnych graczy o najlepsze wyposażenie auta. W sklepie internetowym marsdev.pl znajdą Państwo wiele modeli tych stacji - w dobrych cenach, z gwarancją, zbudowane wyłącznie z najlepszych, markowych podzespołów.

NPX Office

Siedziba NXP w Eidnhoven

Siedziba Realtek w Hsinchu, Tajwan

Siedziba STMicroelectronics. Genewa, Szwajcaria

Cena radia Android - gdzie kupić

Radio dedykowane na Androidzie jest przedmiotem poszukiwań wielu kierowców, a wszyscy, którzy już zaopatrzyli się w ten sprzęt powiedzą zgodnie: to jest to! Obecnie na rynku są sporo podmiotów dostarczających te urządzenia, ale zawsze warto zbadać dostawcę, ceny i gwarancje, które oferuje. Jesteśmy liderem w zaopatrzeniu w dobre radia z Androidem. Sprzedajemy produkty wyłącznie zbudowane na najlepszych podzespołach. Nawet jeśli w innych sklepach otrzymasz swoje radio taniej, to po prostu sprawdź podzespoły na jakich jest zbudowane. Nie warto oszczędzać, gdyż tańszy sprzęt szybko zacznie sprawiać trudności. U nas otrzymujesz zaś poświadczenie o najwyższej jakości.

Dobry procesor do radia Android nie będzie zawodził przy niskich temperaturach, pozwoli na długotrwałe używanie radia bez zbędnych awarii. Cztero- i ośmiordzeniowe procesory posługujące się technologią Cortex są obecnie rynkowym standardem, wyznaczają też kierunki rozwoju tego typu urządzeń dla firm na całym świecie. Rockchip jako producent sprawdza się w każdym podsumowaniu i rankingu. Wraz ze wzrostem mocy procesorów w radiach samochodowych, zwiększa się nie tylko ich siła obliczeniowa, lecz także zakres osiąganych funkcjonalności. Dziś nikt nie wątpi, że stacja multimedialna z Androidem, zbudowana z wymienionych wyżej elementów, to klasa oferowana najlepszym markom samochodów i powszechnie wykorzystywana jako najlepsze oprzyrządowanie dla bezpieczeństwa i jakości naszej jazdy.

Przeczytaj także: Konfiguracja radia po zakupie

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies