Co zrobić, gdy wyświetlacz w radiu 2din świeci za mocno ? - szybka instrukcja wygaszania ekranu

Cześć!

               W dzisiejszym artykule wychodzimy na przeciw Waszym pytaniom! Ostatnio dostaliśmy wiele pytań odnośnie zmniejszenia jasności ekranu lub całkowitego jego wygaszenia. Co prawda wiele stacji z naszej oferty posiada dedykowany przycisk do tej operacji, jednak zdarzają się stację bez takiego przycisku. Co wtedy powinniśmy zrobić? Zapraszam Was do przeczytania artykułu, w którym nauczymy Was jak zaprogramować odpowiedni przycisk na panelu Waszego radia 2 din!

               W pierwszej kolejności musicie wejść w Ustawienia a następnie w zakładkę Pojazd lub Car. To właśnie tutaj znajduje się zakładka Factory Setting, do której chcemy wejść. Jednak przed podaniem Wam kodu dostępu do ustawień fabrycznych muszę Was przed czymś ostrzec. Pamiętajcie, że każda zmiana ustawień w tej zakładce może spowodować destabilizację pracy lub trwałe uszkodzenie radia. Wejście w tą zakładkę jest robione na własną odpowiedzialność! Wrcając do tematu artykułu, kod do ustawień fabrycznych to 3368 lub 126.

               Jeżeli już udało Wam się wejść do factory settings to musicie wybrać teraz zakładkę Key Study, a nastepnie wejść w Panel Key Study. W prezentowanym przez nas filmie, do przeprogramowania wybraliśmy przycisk AMS, jednak Wy możecie wybrać dowolny przycisk z przedniego panelu Waszego radia. Po wybraniu przycisku przytrzymajcie go przez chwilę, spowoduje to podświetlenie się jego ikonki na ekranie na żółto. Jeżeli przycisk jest już podświetlony to raz jeszcze przytrzymajcie przycisk przez około 2 sekundy. Jeżeli wszystko zrobiliście poprawnie to pojawi Wam się nowy ekran, na którym znajduje się: po lewej stronie funkcja przycisku po jego kliknięciu, a po prawej stronie funkcja przycisku po jego przytrzymaniu. Jako, że przycisk AMS pod kliknięciem posiada funkcję auto skanowania FM, a jego przytrzymanie nie ma przypisanej funkcji to wybieramy ikonkę przekreślonego ekranu (funkcja wygaszania) i klikamy SAVE and EXIT. Następnie wychodzimy z ustawień fabrycznych przyciskiem EXIT i cieszymy się nową funkcją przycisku, którą samodzielnie udało nam się zaprogramowac!

               Bardzo dziękuje Wam za przeczytanie tego artykułu i zapraszam do czytania innych artykułów z naszej strony! Pod artykułem znajdziecie film, w którym krok po kroku podązaliśmy za instrukcją opisaną w tym artykule. Będzie nam bardzo miło, jeżeli zostawicie pod nim odpowiednią reakcję! 

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies