Kalibracja ekranu dotykowego w radiach z serii SMD

Witajcie! Posiadanie dedykowanej nawigacji z systemem Android daje nam dużo możliwości i nowych opcji w naszym samochodzie. Jedną z nich jest możliwość sterowania radiem bez odrywania konieczności odrywania swojej uwagi od drogi. Po możliwości sterowania przyciskami z kierownicy dochodzi nam dodatkowa funkcja. Jest to możliwość sterowania za pomocą głosu, a to wszystko dzięki Asystentowi Google!

W dzisiejszym poradniku pokażemy wam jak skonfigurować sterowanie głosem! Aby zacząć naszą przygodę musimy najpierw sprawdzić jaką wersję systemu mamy aktualnie zainstalowaną w radiu. Sprawdzamy to wchodząc w USTAWIENIA a następnie ostatnią zakładkę w menu po lewej stronie o nazwie „O/About”. Zerknijmy na wersję systemu – aby skorzystać z asystenta musimy mieć wersję minimum z 28 marca 2023. Datę aktualizacji wskazuje drugi człon zamknięty w kropeczkach – […].20230328.[…] Jeśli masz starszą wersję – napisz do nas. Podeślemy ci najnowszą aktualizację.

Gdy już sprawdziliśmy i zaktualizowaliśmy wersję systemu czas przejść do konfiguracji! Wchodzimy w Sklep Play i wyszukujemy Asystent Google. Klikamy ZAINSTALUJ i czekamy. Po instalacji klikamy OTWÓRZ. Po otwarciu się Asystenta klikamy na samym dole GET STARTED lub ROZPOCZNIJ.

Teraz nastąpi konfiguracja Asystenta. Wystarczy tylko wykonywać instrukcje podawane na ekranie radia. Po wykonaniu konfiguracji sprawdzamy działanie Asystenta. Jeśli asystent nie zrozumiał Was po polsku to nie bójcie się! Zaraz to zmienimy w ustawieniach.

Aby to zmienić klikamy w ikonę z 3 kropkami i paskami w prawym dolnym rogu. Następnie klikamy w ikonkę konta Google w prawym górnym rogu. Wchodzimy w języki i dodajemy język polski. Wracamy do ekranu głównego i testujemy ponownie.

Po tych zabiegach wszystko już powinno działać prawidłowo. Pozostało już tylko korzystać z nowo skonfigurowanej funkcji jaką jest głosowy Asystent Google.Jeśli nasz poradnik pomógł lub chcecie abyśmy przygotowali poradnik na inny temat związany z naszymi dedykowanymi nawigacjami zostawcie po sobie komentarz poniżej. Zachęcamy również do zobaczenia naszej oferty na stronie oraz do zaobserwowania nas na Facebooku gdzie żadna informacja Was nie ominie!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies