Oglądanie wideo podczas jazdy w radiach z serii 81xx

Cześć!

          Wielu z Was zauważyło w naszych radiach, że podczas jazdy filmiki np. z YouTube czy Netflixa nie wyświetlają się podczas jazdy. Odpowiada za to jedno z ustawień w radiu, które jest zastosowane ze względów bezpieczeństwa. Zasada jego działania jest prosta. Radio gdy tylko wyczuwa że nie mamy zaciągniętego hamulca ręcznego automatycznie wyłącza możliwość oglądania wideo i mamy czarny obraz.

          Uwaga! Zespół MARSDEV.PL nie zaleca oglądania filmów podczas jazdy ze względów bezpieczeństwa jak i ze względów prawnych!

          Teraz w kilku prostych krokach pokażemy jak tą opcję wyłączyć i oglądać wideo podczas jazdy. Wchodzimy w Ustawienia, następnie w Ustawienia główne i Ustawienia podstawowe. Szukamy i klikamy w opcję Hamulec. To wszystko! Teraz możemy oglądać wideo podczas jazdy!

           Jeśli nasz poradnik pomógł lub chcecie abyśmy poradnik na inny temat związany z naszymi radiami zostawcie po sobie komentarz poniżej. Zachęcamy również do zobaczenia naszej oferty na stronie oraz do zaobserwowania nas na Facebooku gdzie żadna informacja Was nie ominie!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies