Oglądanie wideo podczas jazdy w radiach z serii 81xx

Cześć!

          Wielu z Was zauważyło w naszych radiach, że podczas jazdy filmiki np. z YouTube czy Netflixa nie wyświetlają się podczas jazdy. Odpowiada za to jedno z ustawień w radiu, które jest zastosowane ze względów bezpieczeństwa. Zasada jego działania jest prosta. Radio gdy tylko wyczuwa że nie mamy zaciągniętego hamulca ręcznego automatycznie wyłącza możliwość oglądania wideo i mamy czarny obraz.

          Uwaga! Zespół MARSDEV.PL nie zaleca oglądania filmów podczas jazdy ze względów bezpieczeństwa jak i ze względów prawnych!

          Teraz w kilku prostych krokach pokażemy jak tą opcję wyłączyć i oglądać wideo podczas jazdy. Wchodzimy w Ustawienia, następnie w Ustawienia główne i Ustawienia podstawowe. Szukamy i klikamy w opcję Hamulec. To wszystko! Teraz możemy oglądać wideo podczas jazdy!

           Jeśli nasz poradnik pomógł lub chcecie abyśmy poradnik na inny temat związany z naszymi radiami zostawcie po sobie komentarz poniżej. Zachęcamy również do zobaczenia naszej oferty na stronie oraz do zaobserwowania nas na Facebooku gdzie żadna informacja Was nie ominie!