Cześć!

W dzisiejszym artykule opowiem Wam o najnowszej opcji, którą daje nam Android 9. Mowa oczywiście o split screenie, który pozwala nam na odpaleniu dwóch aplikacji jednocześnie. Jest to bardzo przydatne dla osób, które nie chcą słuchać radia, a np. youtube’a czy spotify i jednocześnie chcą korzystać np. z map Google.

Opcja ta jest dostępna tylko w Androidach 9 i wyższych, ale proszę się nie martwić, wszystkie radia 2din w naszej ofercie posiadają już najnowszego Androida, co pozwoli Wam cieszyć się tą jakże praktyczną opcją. Przejdźmy więc do instrukcji, w której krok po kroku opowiem Wam jak uruchomić split screen’a:

  1. Wybieramy interesującą nas aplikację (nie wszystkie aplikację współpracują z dzieleniem ekranu)
  2. Klikamy przycisk „przeglądaj aplikację” znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu (używacie go często do wyłączania niepotrzebnych aplikacji)
  3. Przytrzymujemy aplikację, którą chcemy odpalić i przeciągamy ją na lewą stronę ekranu (kafelek aplikacji powinien znajdować się mniej więcej w połowie ekranu, w innym przypadku może nam się nie udać jego przeciągnięcie)
  4. Włączamy drugą aplikację, która ma się znaleźć po prawej stronie ekranu (tutaj dodam ważną uwagę, niektóre aplikację takie jak Youtube będą działać poprawnie tylko, gdy umieścimy je po prawej stronie)
  5. Gotowe ! Możecie cieszyć się split screenem w swoich stacjach z Androidem!
  6. Aby wyjść z widoku split screen należy przytrzymać pasek przedzielający aplikację i przeciągnąć go na prawą stronę

Sekcja komentarzy jest jak zawsze dla Was, zapraszamy do zadawania pytań, na które odpowiemy, a na te ciekawsze napiszemy osobny artykuł! Film nagrywany był na jednej z naszych stacji multimedialnych do Opla,

Przeczytaj także: Oglądanie video podczas jazdy

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies