Funkcja prohibit reverse w radiu z serii 87xx

Cześć! W naszych radiach domyślnie przy odpowiedniej konfiguracji po wbiciu biegu wstecznego automatycznie włącza się obraz z kamerki cofania. Jednak przy braku takiej kamerki mamy trójkącik z wykrzyknikiem. Albo drugi przypadek: mamy podłączoną kamerkę ale po wbiciu biegu wstecznego nie pojawia się obraz. Dlatego dzisiaj pokażemy jak deaktywować lub aktywować funkcję kamery cofania w radiu z serii 87xx.

               Uwaga! Wykonywane czynności ingerują w ustawienia fabryczne radia! Dlatego prosimy nie zmieniać innych ustawień! Jeżeli zdecydujesz się je zmienić bez konsultacji z nami ponosisz pełną odpowiedzialność za nieprawidłowe działanie radia!

Tak więc do dzieła! Wchodzimy w Ustawienia, następnie w Car Settings i Factory Settings. Wpisujemy kod 126. W zakładce FUNC szukamy opcję Prohibit Reverse i zaznaczamy ją. Potwierdzamy zgodę na ponowne uruchomienie radia. Czekamy aż radio się zresetuje i gotowe!

Jeśli nasz poradnik pomógł lub chcecie abyśmy poradnik na inny temat związany z naszymi radiami zostawcie po sobie komentarz poniżej. Zachęcamy również do zobaczenia naszej oferty na stronie oraz do zaobserwowania nas na Facebooku gdzie żadna informacja Was nie ominie!