Funkcja prohibit reverse w radiu z serii 87xx

Cześć! W naszych radiach domyślnie przy odpowiedniej konfiguracji po wbiciu biegu wstecznego automatycznie włącza się obraz z kamerki cofania. Jednak przy braku takiej kamerki mamy trójkącik z wykrzyknikiem. Albo drugi przypadek: mamy podłączoną kamerkę ale po wbiciu biegu wstecznego nie pojawia się obraz. Dlatego dzisiaj pokażemy jak deaktywować lub aktywować funkcję kamery cofania w radiu z serii 87xx.

               Uwaga! Wykonywane czynności ingerują w ustawienia fabryczne radia! Dlatego prosimy nie zmieniać innych ustawień! Jeżeli zdecydujesz się je zmienić bez konsultacji z nami ponosisz pełną odpowiedzialność za nieprawidłowe działanie radia!

Tak więc do dzieła! Wchodzimy w Ustawienia, następnie w Car Settings i Factory Settings. Wpisujemy kod 126. W zakładce FUNC szukamy opcję Prohibit Reverse i zaznaczamy ją. Potwierdzamy zgodę na ponowne uruchomienie radia. Czekamy aż radio się zresetuje i gotowe!

Jeśli nasz poradnik pomógł lub chcecie abyśmy poradnik na inny temat związany z naszymi radiami zostawcie po sobie komentarz poniżej. Zachęcamy również do zobaczenia naszej oferty na stronie oraz do zaobserwowania nas na Facebooku gdzie żadna informacja Was nie ominie!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies