Witam ponownie!

              W dzisiejszym artykule ponownie poruszę problem związany ze zmianą języka, ale tym razem nie w konkretnej aplikacji, a w całym systemie Android. Spokojnie, nie jest to trudne zadanie i na pewno sobie z tym poradzisz.

                         Problem ten występuje zazwyczaj po resecie radia 2din do ustawień fabrycznych. W naszych stacjach język fabryczny jest ustawiony na angielski. Ale spokojnie, jeżeli nie znasz za dobrze angielskiego, nie musisz się martwić bo zaraz w paru prostych krokach pokaże Ci jak to zmienić. W tym tygodniu możecie też liczyć na film instruktażowy, po objerzeniu którego już na pewno nie będziesz miał problemu ze zmianą języka w Androidzie. Także przejdźmy do rzeczy.
Ustawienia_zmiany_języka_Android

Poprawnie ustawienie języka polskiego

      Jak zmienić język w Androidzie?

 1. Wchodzimy w „Settings” (zębatka na ekranie głównym)
 2. Szukamy zakładki „System” i wchodzimy w nią
 3. Wchodzimy w zakładkę „Languages & input”, a następnie w „Languages”
 4. Klikamy „Add a language” i w wyszukiwarkę wpisujemy i wybieramy „Polski”
 5. WAŻNE!! Przytrzymujemy teraz kafelek z napisem „Polski (Polska)” i umieszczamy go nad „English (United States)”. Bez tego język się nie zmieni !!

              Od teraz możesz się cieszyć językiem polskim w swoim Androidzie. Warto w tym momencie dodać, że filmik, który będziecie mogli obejrzeć był nakręcony na stacji multimedialnej z Androidem 9. Jeżeli jesteś zainteresowany taka stacją to zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.


Komentarze (4)

  • Władek
  • 2020-10-07 20:38:55
  Z tym sobie poradziłem, ale mam problem z nawigacją. Menu nawigacji pozostało po Angielsku, komunikaty głosowe miłej pani są po po Polsku, ale odległości są podawane w milach i stopach.Jak ustawić żeby były kilometry i metry?.
  • Marsdev.pl
  • 2020-10-08 09:37:36
  @Władek, jaka to jest aplikacja? W ustawieniach nawigacji są jednostki i odległości. Można tam zmienić Galony na Litry, Mile na kilometry itd.
  • Piotr
  • 2021-03-11 11:12:17
  W nawigacji mam język polski strefa czasowa też. Zrobione wg filmiku powyżej. Opcje samochodu CAR są dalej po angielsku. Nie wiem co mam jeszcze zmienić.I jeszcze jedno chcąc zmienić logo na Opel nie mam żadnej ikony do wyboru.
  • Marsdev.pl
  • 2021-03-11 12:33:04
  @Piotr, w niektórych radiach CAR albo FACTORY settings nie da się przetłumaczyć. Jeśli radio jest z naszej dystrybucji, powinno tam być logo OPEL. Jeśli radio nie jest nasze, musi Pan się kontaktować ze sprzedawcą.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies