Witam ponownie!

              W dzisiejszym artykule ponownie poruszę problem związany ze zmianą języka, ale tym razem nie w konkretnej aplikacji, a w całym systemie Android. Spokojnie, nie jest to trudne zadanie i na pewno sobie z tym poradzisz.

                         Problem ten występuje zazwyczaj po resecie radia 2din do ustawień fabrycznych. W naszych stacjach język fabryczny jest ustawiony na angielski. Ale spokojnie, jeżeli nie znasz za dobrze angielskiego, nie musisz się martwić bo zaraz w paru prostych krokach pokaże Ci jak to zmienić. W tym tygodniu możecie też liczyć na film instruktażowy, po objerzeniu którego już na pewno nie będziesz miał problemu ze zmianą języka w Androidzie. Także przejdźmy do rzeczy.
Ustawienia_zmiany_języka_Android

Poprawnie ustawienie języka polskiego

      Jak zmienić język w Androidzie?

  1. Wchodzimy w „Settings” (zębatka na ekranie głównym)
  2. Szukamy zakładki „System” i wchodzimy w nią
  3. Wchodzimy w zakładkę „Languages & input”, a następnie w „Languages”
  4. Klikamy „Add a language” i w wyszukiwarkę wpisujemy i wybieramy „Polski”
  5. WAŻNE!! Przytrzymujemy teraz kafelek z napisem „Polski (Polska)” i umieszczamy go nad „English (United States)”. Bez tego język się nie zmieni !!

              Od teraz możesz się cieszyć językiem polskim w swoim Androidzie. Warto w tym momencie dodać, że filmik, który będziecie mogli obejrzeć był nakręcony na stacji multimedialnej z Androidem 9. Jeżeli jesteś zainteresowany taka stacją to zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.