Cześć!               

               W dzisiejszym artykule, opowiem Wam jak zmienić język w aplikacji iGo. To z pozoru proste zadanie bardzo często przysparza Wam problemów. Wychodząc Wam na przeciw, piszemy ten artykuł oraz nagraliśmy krótki filmik, który znajdziecie w dalszej częsci artykułu. Przed przejściem do sedna sprawy opowiem Wam trochę o samej aplikacji. Jest to bardzo prosta i stabilna nawigacja, która jest dołączana do wszystkich naszych stacji, zarówno na Androidzie jak i Windowsie CE. Jest to idealny wybór na dłuższe podróże, poniewaz może ona działać w trybie offline.

               Przejdźmy więc do poradnika, w którym krok po kroku pokażę Wam, jak zmienić język w aplikacji iGo:

 1. Włączamy aplikację iGo
 2. Po jej uruchomieniu, klikamy w ikonkę znajdującą się w prawym dolnym rogu ekranu (trzy równoległe poziome kreski)
 3. Znajdujemy sie teraz w głównym menu. Szukamy zakładki "Settings" i wchodzimy w nią
 4. Naszym oczom ukażą się dwie opcje, które będziemy chcieli zmienić. Pierwsza z nich "Language" odpowiada za zmianę języka w menu oraz samej aplikacji, drugą opcją "Voice Language" zmieniamy język lektora podczas jazdy.
 5. W obu przypadkach sprawa wygląda identycznie. Wchodzimy w interesującą nas opcję, następnie szukamy języka, który ma być ustawiony jako aktywny. Wybieramy go, klikamy "Sellect", a następnie "Ok".
 6. Radio powinno się zrestartować, a my od tego momentu możemy cieszyć się naszą ulubioną nawigacją w ojczystym języku!

               Na dzisiaj to tyle. Mam nadzieję, że artykuł okazał się pomocny! Dajcie znać w komentarzach co o nim sądzicie. Jeżeli macie jakieś pytania, śmiało możecie je pisać w sekcji komentarzy. Na wszystkie postaramy się jak najszybciej odpisać, a na te ciekawsze napiszemy osobny artykuł! 

Komentarze (2)

  • Marcin
  • 2020-09-28 13:08:09
  gps 70v blow z igo primo.niestety moja wersja nie posiada ikonki z trzema kreskami.pomimo przewertowania wszystkich opcji w nawigacji nie mogę zmienić języka programu z angielskiego na polski.brak jakichkolwiek ikon/ikony typu ustawienia itp.jest na to inny sposób?
  • Marsdev.pl
  • 2020-09-28 13:29:58
  @Marcin. Nasz wpis dotyczy tylko iGo który działa na Androidzie. Niestety nie wiemy jak to wygląda w 70v blow.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies