Zmiana logo w radiu z serii 81xx

Witamy Was w kolejnym wpisie na naszym blogu! Dzisiaj poruszymy temat zmiany logo w naszym radiu. Każdy z nas lubi gdy podczas uruchamiania radia pojawia się znaczek marki naszego samochodu. Dlatego pokażemy jak to zrobić w kilku prostych krokach!

UWAGA! Wykonywane czynności ingerują w ustawienia fabryczne radia! Dlatego prosimy nie zmieniać innych ustawień! Jeżeli zdecydujesz się je zmienić bez konsultacji z nami ponosisz pełną odpowiedzialność za nieprawidłowe działanie radia!

Wchodzimy w Ustawienia, następnie Ustawienia główne i Ustawienia fabryczne. Radio zapyta się nas o kod. Wpisujemy 3368. Przechodzimy do zakładki Ustaw Logo. Teraz szukamy logo naszego auta. W naszym przypadku wybieramy logo Volkswagen. Przytrzymujemy i puszczamy. Powinien pojawić się komunikat „Set Succesful”. Wychodzimy do Menu głównego. Teraz możemy uruchomić ponownie radio i sprawdzić efekt.

Jeśli nasz poradnik pomógł lub chcecie abyśmy zrobili poradnik na inny temat związany z naszymi radiami to zostawcie komentarz poniżej. Zachęcamy również do zobaczenia naszej oferty na stronie oraz do zaobserwowania nas na Facebooku gdzie żadna informacja Was nie ominie!

Komentarze (1)

    • Mariusz
    • 2022-12-10 10:42:00
    Wspaniał firma wszystko w razie czego pomogą. Już mało jest takich firm

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies