Aktualizacja radia z serii 81xx

Cześć!

W dzisiejszym poradniku chcemy Wam pokazać jak krok po kroku wykonać aktualizację radia z serii 81xx. Sam proces zajmuje około 15 minut i jest bardzo prosty do wykonania.

Na początek musimy pobrać pliki do aktualizacji. Takie pliki możecie otrzymać od nas. Uwaga! Prosimy używać tylko plików które otrzymacie od nas! Stosowanie aktualizacji z nieznanych źródeł może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia radia. Pliki wgrywamy na kartę micro SD. Dla pewności po włożeniu karty do radia sprawdzamy jeszcze raz w menadżerze plików, czy mamy pliki do aktualizacji na karcie.

Teraz przystąpimy do najważniejszej rzeczy czyli do samego procesu!  W pierwszej kolejności wyłączamy i włączamy zapłon. Radio powinno się uruchomić a następnie na ekranie powinien pojawić się komunikat „Installing system update”. Ten proces chwilę potrwa. Jeśli wszystko się uda to powinna się pojawić zielona plansza z napisem „Please remove the sdcard…” Wyciągamy kartę SD ze slotu. Czekamy, aż radio uruchomi się ponownie. W ostatnim etapie aktualizacji na pasku na górze powinniśmy zobaczyć komunikat o kończeniu procesu aktualizacji. Gdy zniknie to oznacza, że radio pomyślnie przeszło przez proces aktualizacji. Od teraz możemy cieszyć się radiem z zaktualizowanym oprogramowaniem.

Jeśli nasz poradnik pomógł lub chcecie abyśmy zrobili poradnik na inny temat związany z naszymi radiami to zostawcie komentarz poniżej. Zachęcamy również do zobaczenia naszej oferty na stronie oraz do zaobserwowania nas na Facebooku gdzie żadna informacja Was nie ominie!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies