Aktualizacja radia z serii 87xx

Cześć! W związku z ogromnym zainteresowaniem tematem aktualizacji w naszych radiach przedstawiamy poradnik do kolejnej serii nawigacji dedykowanych z naszej oferty. Dzisiaj na warsztat bierzemy radia z serii 87xx.

               Zanim jednak zabierzemy się do samego procesu musimy przygotować sobie pliki do aktualizacji. Uwaga! Prosimy używać tylko plików, które otrzymacie od nas! Wykorzystanie aktualizacji z innych źródeł może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia radia! Następnie będziemy potrzebować pendrive USB, gdyż tylko z takiego nośnika radio zaktualizuje się poprawnie. Wszystkie potrzebne pliki wgrywamy na pendrive.

               Podpinamy wcześniej wspomniany pendrive do portu USB w radiu i sprawdzamy czy jest widoczny oraz czy są na nim nasze pliki. Wyłączamy zapłon. Następnie przytrzymując pokrętło po lewej stronie włączamy zapłon. Pokrętło trzymamy tak przez 8 sekund do momentu pokazania się komuniaktu „Starting Update” . Teraz cieprliwie czekamy aż pojawi się czarna plansza z napisem „Update finish! We will reboot in 5 seconds… ” Radio uruchomi się ponownie. Po ponownym uruchomieniu ujrzymy informację o instalacji niezbędnych aplikacji oraz kończeniu aktualizacji. Gdy komunikat zniknie to radio jest gotowe zaktualizowane i gotowe do pracy!

Jeśli nasz poradnik pomógł lub chcecie abyśmy zrobili poradnik na inny temat związany z naszymi radiami to zostawcie komentarz poniżej. Zachęcamy również do zobaczenia naszej oferty na stronie oraz do zaobserwowania nas na Facebooku gdzie żadna informacja Was nie ominie!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies