Cześć!

              Dzisiaj poruszymy temat, z którym zgłasza się do nas bardzo wielu klientów. Nie bójcie się jednak, nie jest to problem który leżał by po stronie technicznej, ponieważ KAŻDE radio 2 din sprawdzamy zaraz po otrzymaniu go na magazyn, co powoduje, że nigdy nie wysyłamy wadliwych sztuk!

               Często dzwonicie do nas z pytaniem: Czemu w moim radiu nie ukazuje się obraz video z Youtube’a. Jest to spowodowane zabezpieczeniami, jakie ustawione są fabrycznie. Oglądanie video podczas jazdy jest zabronione, dlatego też nie zachęcamy, a wręcz odradzamy wyłączanie tej opcji. Rozwiązanie natomiast, jak pozostałych problemów o których pisałem na blogu, jest proste. Nie przedłużając!

Ekran_z_oglądania_video

Ekran przy wyłączonej opcji "Oglądanie video"

Jak włączyć możliwość oglądania video podczas jazdy?

  1. Wchodzimy w Opcje (Zębatka w menu głównym)
  2. Wchodzimy w zakładkę „POJAZD” (WAŻNE! Niektóre wersje Androida, nie mają przetłumaczonej tej zakładki, wtedy musimy odnaleźć opcje „CAR”)
  3. Następnie wchodzimy w „Ustawienia jazdy”/”Driving settings”
  4. Teraz musimy zaznaczyć opcję „Oglądanie video”/”Watching video”

               Od tego momentu można oglądać video podczas jazdy, ale dla bezpieczeństwa raz jeszcze napiszę. Nie zalecamy włączania tej opcji. Robią to Państwo na swoją własną odpowiedzialność. No i jak zawsze jako że dotarliśmy na koniec artykułu zamieszczam tutaj filmik z nagraniem, aby przybliżyć jeszcze bardziej rozwiązanie tego problemu. Oczywiście film nagrywany był na jednej z naszych stacji multimedialnej z Androidem do Alfy Romeo 159. A jeśli Państwo chcą kupić sobie radio 2din do swojego auta to zapraszamy do naszego sklepu. W komentarzach proszę pisać swoje problemy, a kto wie, może następny artykuł będzie właśnie z Państwa problemem. 

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies