Nazwy kontaktów nie wyświetlają się podczas połączeń przychodzących. Co robić?

Cześć

W dzisiejszym artykule pomogę Wam rozwiązać pewien problem występujący w stacjach multimedialnych z Androidem. Problem ten był nam kilka razy zgłaszany, dlatego postanowiliśmy jego rozwiązanie umieścić na blogu. Artykuł ten będzie krótki, ale mam nadzieję że dla wielu z Was okaże się naprawadę pomocny!

Problem pojawia się w niektórych stacjach z Androidem. W momencie, kiedy ktoś do nas dzwoni na ekranie radia pojawia się jedynie jego numer telefonu. Jest to bardzo irytujące, ponieważ nigdy nie wiemy, kto do nas dzwoni. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że w momencie, kiedy to my wykonujemy połączenie, nazwa kontaktu prawidłowo ukazuje się na ekranie. Na szczęście udało się znaleźć rozwiązanie tego problemu. Wystarczy że przed każdym numerem w książce umieści się numer kierunkowy +48. Po dodaniu, nazwy kontaktów zaczynają poprawnie się pojawiać na ekranie radia. 

Tak jak wspomniałem, rozwiązanie jest bardzo proste, a sam artykuł krótki. Jeżeli dzięki nam udało Wam się rozwiązać opisywany problem koniecznie dajcie nam o tym znać reakcją lub komentarzem!

W komentarzach możecie też zadawać pytania, na które postaramy się udzielić odpowiedzi!

Do zobaczenia w kolejnym artykule!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies