Radia 2 DIN z Androidem, stacje multimedialne do Dodge

Radia 2 din z Androidem do Dodge

Stacje multimedialne Android Dodge

Oferujemy radia 2DIN do samochodów marki Dodge. Dedykowane do różnych modeli stacje multimedialne z nawigacją na systemie Android pozwalają na instalację dowolnych aplikacji z marketów. Dotykowe wyświetlacze i możliwość sterowania z poziomu kierownicy ułatwiają ich obsługę.

Nawigacja samochodowa i radio w Twoim samochodzie Dodge (Marsdev.pl zachęca też do zainteresowania się tymi urządzeniami przez kierowców prowadzących auta Chrysler, Jeep oraz Mitsubishi) przekształca samochód w miejsce bezpieczne, pełne rozrywki i dostępu do nowych rozwiązań systemu Android.

Android w Dodge'u - nawigacja samochodowa i radio 2 din

Czy kiedykolwiek pomyślałeś, że wraz z nawigacją samochodową Andriod uzyskujesz dostęp do przeglądarki Chrome, korespondencji mailowej, filmów i muzyki, a także do innych aplikacji, które zwiększą przyjemność z jazdy i zapewnią doskonałe namiary na wybraną trasę? Dedykowana nawigacja samochodowa do Dodge to coś pomiędzy smartfonem i komputerem, ale ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb kierujących pojazdem. Na ekranie dotykowym pojawiają się wszystkie aplikacje i funkcje, których wymagasz nie tylko jako kierowca, ale też oferujące wspaniałą rozrywkę i dostęp do wiedzy online dla Ciebie i Twoich pasażerów.

Nawigacja samochodowa z Androidem - nowy styl jazdy

Jest wiele powodów, dla których Android powinien na stałe zagościć w Twoim Dodge'u.

  • poprawa komfortu i bezpieczeństwa jazdy
  • załatwienie swoich spraw korespondencyjnych i komunikacji ze znajomymi bez odrywania się od kierownicy
  • przekształcenie wnętrza kabiny auta w centrum multimedialnej rozrywki
  • aktualne informacje: zarówno o trasie jazdy, jak i o innych, prywatnych sprawach

Czy Android w samochodzie jest tym, czego szukam?

Bezwzględnie tak. Cała przyjemność z korzystania z urządzeń Android w samochodzie jest dla Ciebie otwarta. Google zaprojektował doskonały system, który spełnia każdą potrzebę podróżujących, a Marsdev.pl oferuje te urządzenia wprost dla Twojego auta. Wśród trzech gigantów rynku cyfrowego tylko Google (Microsoft i Apple nie mają takich osiągnięć) dostarcza system - Android - odpowiadający na potrzeby nowoczesnego użytkownika samochodu.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies