Radia 2 din z Androidem do Volvo

Logo_Alfa_Romeo

Stacje multimedialne Android Volvo

Oferujemy radia 2DIN do samochodów marki Volvo. Dedykowane do konkretnych modeli nawigacje z androidem pozwalają na instalację dowolnych aplikacji z marketu. Dotykowe wyświetlacze i możliwość sterowania z poziomu kierownicy ułatwiają ich obsługę. Mają również wbudowane moduły Wi-Fi i Bluetooth.

Radio 2din Android w Volvo, tak jak w każdym innym samochodzie, rozszerzy Twoje możliwości działania, przyniesie wiele radości. Zaprzyjaźnisz się z tymi urządzeniami. Twoje Volvo w radiem Android stanie się lepszym samochodem.

Radio 2 din - Android na wyposażeniu Volvo

Marsdev.pl, jako doświadczony dystrybutor systemów Andriod, ma w swojej ofercie również sprzęt dedykowany Volvo. Tak naprawdę urządzenie spełnia również funkcję doskonałej nawigacji samochodowej, odtwarzacza audio-wideo, centrum rozrywki ze wszystkim, co ma do zaoferowania Android. Decydując się na montaż tego radia w swoim samochodzie, otrzymujesz potężne wsparcie w dobrej i przyjemnej jeździe.

Volvo z Androidem - korzyści

Zbierzmy w przejrzystej liście najważniejsze korzyści z posiadania urządzeń Android w aucie:

  • gwarancja najwyższej użyteczności od Google
  • dostęp do usług Google w systemie Android
  • podniesienie komfortu jazdy dzięki aplikacjom Android
  • podniesienie poziomu bezpieczeństwa jazdy
  • korzystanie z najnowszych bezprzewodowych technologii wspomagających kierowców

Twoje Volvo po zainstalowaniu tych wspaniałych osiągnięć technologii cyfrowych dla aut, stanie się samochodem jeszcze bardziej użytecznym, ciekawszym, bezpieczniejszym, przynoszącym jeszcze więcej radości z jazdy.

Nawigacja samochodowa Android w Alfa Romeo

W Marsdev.pl znajdziesz również zaawansowaną nawigację samochodową Android, specjalnie przygotowaną dla Alfa Romeo. Android korzysta w nawigowaniu z satelitów Google. Aplikacja "Mapy" na Twoim smartfonie daje tylko przedsmak tego, co posiada rozwinięta nawigacja dla samochodu z Androidem.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies