Radia 2 DIN z Androidem OPEL. Stacje multimedialne.

Radia 2 din z Androidem do Opel

Logo_Opel_Stare

Stacje multimedialne Android Opel

Proponujemy szeroki wybór stacji multimedialnych z Androidem do samochodów marki Opel. Dedykowane do konkretnych modeli radia 2DIN z nawigacją posiadają wbudowane również moduły Wi-Fi oraz Bluetooth, dzięki czemu umożliwiają instalację dowolnych aplikacji z marketu. Można obsługiwać je poprzez dotykowy wyświetlacz bądź też przy pomocy panelu na kierownicy.

Radio 2din Android do aut marki Opel to lubiany przez naszych klientów sprzęt, który świetnie się sprawdza zarówno w dłuższych jak i krótszych trasach. Pomaga prowadzącemu samochód skupić się na jeździe, co korzystnie wpływa na bezpieczeństwo wszystkich podróżujących. Dzięki dużemu wyświetlaczowi stacji multimedialnej Android do Opli kierowca bez odrywania rąk od kierownicy może prowadzić, podglądać na dużym wyświetlaczu nawigację i np. słuchać muzyki. Korzystają na tym również inni pasażerowie, którzy w tym samym czasie mogą oglądać filmy.

Zalety nawigacji samochodowej z Androidem do Opel

Oczywiście poszczególne modele radia 2din Android do Opel mogą się od siebie nieco różnić parametrami, ale ich wspólną zaletą jest duży ekran, kompatybilność z większością smartfonów i możliwość podpięcia dodatkowego sprzętu. Oto kilka przykładowych danych technicznych:

  • system operacyjny Android 9 lub 10 z zainstalowanym Play Market
  • Płyta PX30 lub PX5, procesor 4/8 rdzeniowy ARM Cortex 1.5GHz 64bit
  • Dotykowy pojemnościowy 7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1024*600
  • Procesor wspomagany przez układ graficzny PowerVR G6110
  • wbudowany moduł Wi-Fi i Bluetooth

Stacja multimedialna Android Opel pasuje do następujących modeli: Antara, Astra, Combo, Corsa D, Insignia, Tigra, Vectra, Signum, Zafira i Meriva. Przed zakupem należy się upewnić, czy dany model będzie działał w naszej wersji samochodu.

Postaw na jakość i bezpieczeństwo

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup przedstawianej przez nas nawigacji samochodowej Android Opel, chwalą ją przede wszystkim za znaczący wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Ze strony naszej firmy zapewniamy 12-miesięczną gwarancję na każdy produkt, szybką wysyłkę i pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies