Radia 2 DIN z Androidem do Hyundai. Stacje multimedialne.

Radia 2 din z Androidem do Hyundai

Stacje multimedialne Android Hyundai

Proponujemy szeroki wybór stacji multimedialnych z nawigacją i Androidem do samochodów marki Hyundai. Dedykowane do konkretnych modeli radia 2DIN posiadają wbudowane Wi-Fi oraz Bluetooth, dzięki czemu umożliwiają instalację dowolnych aplikacji z marketu.. Przy pomocy dotykowego ekranu obsługa jest bardzo łatwa i intuicyjna.

Radio 2din z Android do aut Hyundai to sprzęt najwyższej jakości, który pozwala czerpać jeszcze więcej radości z jazdy. Choć większość samochódów, dla których przeznaczono to urządzenie, zostały przyzwoicie wyposażone, zakup nawigacji samochodowej z Androidem do Hyundai wpłynie pozytywnie na każdy kilometr pokonywanej przez nas trasy.

Stacja multimedialna Android do Hyundai - zainwestuj w dobre samopoczucie

Dedykowane radio 2din z Androidem do Hyundai powstało z myślą o najbardziej wymagających klientach, wykorzystując najnowszą technologię. Dzięki temu nie musimy się obawiać, czy sprzęt nadąży za naszymi ulubionymi aplikacjami i czy będzie łatwy lub intuicyjny w obsłudze. Te wartości mamy z góry zagwarantowane. Przyjrzyjmy się teraz konkretom.

W naszej ofercie znajdziesz radia z Androidem do następujących modeli Hyundai:

  • i30 II generacji (2012-2016)
  • ix35 (2010-2015)
  • Tucson (2010-2015)

Niektóre zalety

  • system operacyjny Android umożliwia korzystanie z najbardziej popularnych aplikacji takich jak Facebook, Yanosik, Google Maps czy  Instagram oraz gier.
  • Radio 2din Android Hyundai posiada 8-rdzeniowy procesor ARM Cortex A53 Octa Core 1.5 GHz 64bit i jest zbudowane na wydajnej płycie głównej PX5
  • Możliwe jest podłączenie kamery cofania i rejestratora jazdy oraz ich obsługa z ekranu nawigacji
  • Wbudowany został moduł Wi-Fi, Bluetooth, 2 porty USB i słoty kart Micro SD
  • stacja multimedialna Android do Hyundai oferuje również możliwość obsługi systemu śledzenia ciśnienia w oponach czy dostęp do cyfrowej Telewizji DVB-T

Nie musimy się również obawiać o to, czy nawigacja samochodowa z Androidem do Hyundai będzie dostarczona na czas i czy cena idzie w parze z jakością wykonania. Nasza firma ma w założeniu te wartości. Ponadto jesteśmy nastawieni na szybki kontakt z klientem i profesjonalną pomoc. Oferujemy także 12-miesięczna gwarancję na zakupiony produkt.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies