Radia 2 DIN z Androidem do Fiata. Stacje multimedialne.

Radia 2 din z Androidem do Fiat

Stacje multimedialne Android Fiat

Proponujemy szeroki wybór stacji multimedialnych z nawigacją i Androidem do samochodów marki Fiat. Dedykowane do konkretnych modeli radia 2DIN posiadają wbudowane Wi-Fi oraz Bluetooth, dzięki czemu umożliwiają instalację dowolnych aplikacji z marketu. Można obsługiwać je poprzez dotykowy wyświetlacz bądź też przy pomocy panelu na kierownicy.

Fiat z radiem lub nawigacją Android staje się samochodem o klasę wyższym. Marsdev.pl dostarcza najlepsze urządzenia Android, które są dostosowane specjalnie do współpracy z modelami Fiata Bravo i Ducato.

Fiat i Android - doskonałe połączenie

Gdy Twój Fiat zostanie wyposażony w radio 2 din Android lub nawigację samochodową z tym systemem - sposób korzystania z samochodu zmieni się nieodwołalnie. Odtąd nie tylko będziesz przemierzał trasy, które wybierzesz zgodnie ze wskazaniami satelity, ale też pozostaniesz online ze wszystkim, co kochasz. Łatwość obsługi panelu dotykowego, z którego uzyskujesz dostępność do ulubionych aplikacji Google (filmy, muzyka, informacje, poczta, wiele więcej), idzie w parze z dokładnym dopasowaniem urządzenia (stacja multimedialna Android dla Fiata) do twojego auta. Prawdę mówiąc: jeżeli masz na pokładzie wydajne urządzenie Android, to przebywanie w towarzystwie wszystkiego, co drogie, nie pozwoli Ci na opuszczanie tak dobrze wyposażonej kabiny samochodu zbyt często. Może i żart, ale prawdziwy.

Fiat Bravo i Ducato z Androidem

Każda stacja multimedialna staje się w samochodzie centrum uwagi. Dotyczy to w szczególności pełnego oprogramowania Android, dzięki któremu:

  • przemieszczasz się szybciej i bezpiecznej
  • masz możliwość multimedialnej zabawy online w samochodzie
  • jesteś informowany o stanie Twoich aplikacji Google natychmiast (np. poczta, komunikatory)
  • korzystasz z najnowszej technologii dla swojej rozrywki, wiedzy i wygody

Radio 2 din Android w Fiacie - przykład zastosowania

Krótko: radio samochodowe 2 din z Systemem Android to mocny hardware w środku, dopracowane własności użytkowe, które łączą Cię ze światem, przynoszą rozrywkę multimedialną, informują o istotnych dla prowadzenia auta sprawach, pozwalają na zajmowanie się swoim życiem prywatnym (praca, korespondencja, zainteresowania) już w kabinie samochodu. Tak właśnie są wyposażone nowoczesne auta.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies