Radia 2 DIN z Androidem do Renault. Stacje multimedialne.

Radia 2 din z Androidem do Renault

Stacje multimedialne Android Renault

Proponujemy szeroki wybór stacji multimedialnych z Androidem do samochodów marki Renault. Dedykowane do konkretnych modeli radia 2DIN z nawigacją posiadają wbudowane również moduły Wi-Fi oraz Bluetooth, dzięki czemu umożliwiają instalację dowolnych aplikacji z marketu.

Jako sklep MarsDev.pl posiadamy w naszej ofercie Radia 2DIN z Androidem dla marki Renault. 

Co charakteryzuje stacje multimedialne dla Renault oferowane przez nasz sklep?

Stacja multimedialna z Androidem do Renault wyposażona jest w 8-rdzeniowy procesor. System Android pozwala na zainstalowanie niemal każdej aplikacji z Play Market lub innego przeznaczonego do tego celu źródła.

Stacja multimedialna Android umożliwia korzystanie z niemal każdej nawigacji samochodowej. Możesz korzystać z:

  • Google Maps
  • AutoMapa
  • Yanosik
  • Waze, itp.

 Właściwości radia 2DIN z Androidem dla Renault

Korzystanie z nawigacji jest dziecinnie proste i intuicyjne dzięki wyświetlaczowi o doskonałej rozdzielczości. Ekran pozwala także na obserwowaniu otoczenia dzięki połączeniu z kamerą cofania oraz rejestratorowi jazdy dodatkowo zainstalowanemu w pojeździe.

Radio 2DIN Android w Twoim Renault pozwoli Ci na odtwarzanie plików dzięki połączeniu z telefonem komórkowym poprzez:

  • Bluetooth
  • USB 
  • karty Micro SD 
  • płyty CD/ DVD.

Dzięki zestawowi głośnomówiącemu z w budowanym mikrofonem, zapewnisz swoim bliskim pełne bezpieczeństwo, a całą swoją uwagę skoncentrujesz na drodze, bez potrzeby szukania ulubionych kontaktów w pamięci telefonu. Stacje multimedialne Android do  Renault obsługuje aż 50 języków, w tym Polski. Dzięki temu obsługa urządzenia jest łatwa i intuicyjna.

Co dostajesz w zestawie?

Zestaw stacji multimedialnej Android dla Renault zawiera wszystkie niezbędne akcesoria do instalacji. Radio z Androidem posiada wgrane mapy całej Europy, dzięki czemu nawigacja samochodowa doprowadzi cię gdzie tylko zapragniesz. W zestawie znajdują się również kable USB, dowód zakupu, karta gwarancyjna i instrukcja obsługi w języku Polskim.

W jakim aucie możesz zainstalować stacje multimedialną Renault?

Nasza stacja multimedialna z Androidem jest odpowiednia dla Renault Megane III (2008-2015), oraz Renault Fluence (2009-2016). Ale nie nadaje się do montażu w autach z fabryczną nawigacją samochodową.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies