Radia 2 DIN z Androidem do Hondy. Stacje multimedialne.

Radia 2 din z Androidem do Honda

Stacje multimedialne Android Honda

Oferujemy radia 2DIN do samochodów marki Ford. Dedykowane do różnych modeli tej marki stacje multimedialne z nawigacją pozwalają na instalację dowolnych aplikacji, dzięki systemowi Android. Można obsługiwać je poprzez dotykowy wyświetlacz bądź też przy pomocy panelu na kierownicy.

Jeżeli jesteś właścicielem Hondy CR-V III, posiadasz liczną rodzinę i chcesz umilić podróże swoim bliskim, dobrze trafiłeś. Samochód ten świetnie prezentuje się na zewnątrz, warto więc, żeby zachwycał również wyposażeniem. Na naszej stronie marsdev.pl znajdziesz najlepsze propozycje radia 2din z Androidem do Honda CR-V III.

Stacja multimedialna 2din z Androidem do Honda CR-V III - spraw radość sobie i swoim bliskim

Jak każdy oferowany przez nas produkt, również ten, tworzony jest na nasze zlecenie, dlatego staramy się żeby był najlepszej jakości. Kupując stację multimedialną Android Honda CR-V III, masz pewność szybkiej wysyłki, 12 miesięcznej gwarancji oraz pełnego profesjonalnego wsparcia w razie jakichkolwiek problemów. Zależy nam, by nasi klienci byli usatysfakcjonowani z zakupów.

A oto lista najważniejszych danych technicznych nawigacji samochodowej Android Honda CR-V III:

  • rozdzielczość wyświetlacza 1024x600
  • system operacyjny Android 9.0 umożliwiający korzystanie z ulubionych aplikacji, a nawet gier
  • pamięć RAM/ROM 4/64GB pozwalająca płynnie korzystać z wielu narzędzi równocześnie oraz przechowywać duża ilość danych na urządzeniu
  • radio 2din Android Honda CR-V III obsługuje USB, karty Micro SD, CD oraz DVD
  • moc wzmacniacza 4x45W
  • ze stacją multimedialną Android Honda CR-V III możemy się połączyć przez Bluetooth, GPS i Wi-Fi.

Dlaczego warto kupić akurat nasze radio

Właściwie powyższe dane mówią same za siebie i choć poszczególne modele nawigacji samochodowej z Androidem do Hondy CR-V III mogą się od siebie nieco różnić, łączą je podobne zalety. Najczęściej wymienianą jest duży ekran i intuicyjny system operacyjny, pozwalający nie tylko na znalezienie właściwej trasy, ale też umilający czas wszystkim pasażerom samochodu.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies