Stacje multimedialne, nawigacje samochodowe z Androidem do BMW

Dedykowana nawigacja samochodowa na Androidzie Bmw

Stacje multimedialne Android BMW

Oferujemy radia 2DIN do samochodów marki BMW. Wśród naszego asortymentu znajdują się urządzenia z systemem Android i wbudowaną nawigacją. Umożliwiają instalację innych, dowolnych aplikacji dzięki wbudowanym modułom Wi-Fi i Bluetooth.

W naszym sklepie online możesz kupić wysokiej klasy radio 2din z Androidem do BMW, które jednocześnie działa jak nawigacja samochodowa i nowoczesna stacja multimedialna o wielu możliwościach. W katalogu produktów znajdziesz najnowocześniejsze urządzenia tego rodzaju dedykowane do najpopularniejszych modeli BMW. Kup sprzęt, dzięki któremu poczujesz jeszcze większą radość z jazdy swoim komfortowym autem!

Przekonaj się, dlaczego warto mieć radio 2din Android w BMW!


Jako pasjonaci nowoczesnej elektroniki samochodowej proponujemy Ci radio 2din Android do BMW, które zaskoczy Cię szerokim zakresem funkcji i możliwościami wykorzystania podczas podróży. Modele, które znajdziesz w naszym katalogu, to dedykowane stacje multimedialne do BMW wyposażone w mocne procesory, pojemną pamięć i duże wyświetlacze, które mogą służyć jako:
- radio,
- nawigacja samochodowa,
- odtwarzacz płyt CD i DVD,
- odtwarzacz plików multimedialnych – audio i video,
- zestaw głośnomówiący z mikrofonem,
- interfejs diagnostyczny auta,
- urządzenie do obsługi wszelkiego rodzaju aplikacji na Android, komunikatorów oraz serwisów społecznościowych.

Nowoczesne radio 2 din z Androidem do BMW to tak naprawdę wielofunkcyjny komputer, który pozwoli Ci wygodnie słuchać muzyki, oglądać filmy, prowadzić, rozmowy, odczytywać wiadomości, korzystać z map i nawigacji, a także kontrolować poszczególne parametry i czujniki samochodu.

Wybierz dedykowane radio 2 din z Androidem do swojego BMW


W sklepie MarsDev.pl znajdziesz wysokiej klasy, dedykowane stacje multimedialne z Androidem do BMW – w ofercie mamy między innymi radio 2 din Android do BMW serii 3, 5, 7 oraz X5.
Dostarczane przez nas urządzenia mają świetnej jakości podzespoły i są bardzo proste w obsłudze. Wybrany przez Ciebie sprzęt będzie zawierał polską instrukcję, wszelkie niezbędne akcesoria do podłączenia go do auta, a także antenę GPS oraz zestaw map Polski i Europy.
Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najlepszy model radia 2 din do Twojego BMW. Zamówiony sprzęt wyślemy Ci w ciągu 24 godzin wraz z kartą gwarancyjną oraz fakturą.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies