Nawigacje samochodowe z Androidem do Volkswagen Passat B7 / CC

Radia Android do Passat B7 / CCz 7-calowym wyświetlaczem

Radia Android do VW Passat B7 / CC z 8-calowym wyświetlaczem

Radia Android do VW Passat B7 / CC z 9-calowym wyświetlaczem

Radia Android do VW Passat B7 / CC z 10-calowym wyświetlaczem

Stacje multimedialne Android Volkswagen Passat B7

Wśród naszego asortymentu znaleźć można stacje multimedialne z nawigacją na Androidzie. Te radia 2DIN dedykowane do Volkswagen Passat B7 posiadają wbudowane Wi-Fi i Bluetooth oraz umożliwiają sterowanie przy pomocy ekranu dotykowego. Istnieje możliwość instalacji wszystkich dostępnych aplikacji.

Bardzo często samo radio samochodowe nie jest w stanie zaspokoić naszych potrzeb podczas podróży. Słuchanie muzyki to oczywiście idealny sposób na pełen relaks podczas jazdy autem, ale my od sprzętu oczekujemy zdecydowanie więcej. Jeśli więc i Państwo dążycie do wyboru jak najlepszych gadżetów do Waszego auta, oferujemy najwyższej jakości stacje multimedialne z Androidem. Nasza oferta skierowana jest do samochodów Passat B7.

Ciekawe funkcje stacji multimedialnych

Dostępne w naszej ofercie produktów stacje multimedialne dla auta Passat B7, posiadają szereg niezwykle przydatnych funkcji, które z pewnością okażą się mieć bardzo duże znaczenie dla wygody i komfortu każdej podróży. Oprócz możliwości odtwarzania swojej ulubionej muzyki, mogą nam one zaoferować także funkcję asystenta parkowania, kamery czy odtwarzacza multimedialnego. Takie stacje multimedialne pełnią niejako rolę samochodowego tabletu, który ma zadanie znacząco poprawić komfort jazdy. Dotykowy ekran, prosta obsługa, ogrom możliwości. Czy można chcieć czegoś więcej?

Wśród dostępnych w naszym wachlarzu propozycji, polecamy Państwu gadżety dostępne w różnych przedziałach cenowych. Wybrać można zarówno proste i klasyczne rozwiązania z najważniejszymi funkcjami, jak również i produkty z nieco wyższej półki, które mają doskonałe parametry techniczne i które mogą zaoferować nam bardzo wiele możliwości.

Dlaczego nasz sklep z akcesoriami samochodowymi?

Stanowimy idealne miejsce absolutnie dla wszystkich fanów gadżetów samochodowych. Jeśli chodzi o stacje multimedialne dla Passata B7, te z pewnością okażą się być w tym miejscu idealnym wyborem. Atrakcyjna cena, szeroki wybór różnorodnych produktów, pełne doradztwo i pomoc w wyborze jak najlepszego sprzętu. Kupując w naszym sklepie, każdy z Państwa otrzyma produkt, jaki na pewno okaże się być idealnym towarzyszem absolutnie każdej podróży.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies