Radia 2 DIN z Androidem do Volkswagena. Stacje multimedialne.

Radia 2 din z Androidem do Volkswagen

Stacje multimedialne Android Volkswagen

Oferujemy szeroki wybór stacji multimedialnych z Androidem i wbudowaną nawigacją do samochodów marki Volkswagen. Dedykowane do konkretnych modeli radia 2DIN posiadają wbudowane również moduły Wi-Fi oraz Bluetooth, dzięki czemu umożliwiają instalację dowolnych aplikacji z marketu.

Firma marsdev.pl ma w swojej ofercie bogaty wybór sprzętu dedykowanego marce Volkswagen. Znajdziemy tutaj radia 2din na Androidzie oraz na Windowsie. Najpierw jednak warto podkreślić, że wszystkie stacje multimedialne z Androidem do Volkswagena są nowe i pozbawione wad. Większość z nich pasuje również do innych modeli samochodów, takich jak Skoda czy Seat. Skupmy się teraz jednak na najważniejszych parametrach.

Nowa jakość jazdy dzięki nawigacji samochodowej z Androidem do Volkswagena

Choć poszczególne radia 2din z Androidem dedykowane marce Volkswagen różnią się w niektórych kwestiach, każde z nich może się pochwalić bogatym wyposażeniem, zastosowaniem najnowszej technologii i możliwością obsługi dodatkowych sprzętów. A co na pewno w nich znajdziemy?

  • możliwość instalacji popularnych aplikacji
  • wbudowany moduł Bluetooth
  • możliwość połączenia przez Wi-Fi
  • Dotykowy 7-, 8- lub 9 calowy wyświetlacz z wysoką rozdzielczością ekranu
  • zdecydowana większość sprzętu zbudowana na wydajnej płycie głównej PX5
  • zestaw głośnomówiący z wbudowanym mikrofonem
  • obsługa w języku polskim

Bezpieczeństwo

Oczywiście, tak, jak zaznaczyliśmy każda stacja multimedialna z Androidem do Volkswagena jest nieco inna, więc warto dokładnie przeczytać opis produktu i wybrać taki, który najlepiej spełni nasze oczekiwania. Jednocześnie gwarantujemy, że zakup nawigacji podniesie nasz komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dzięki temu, że część istotnych funkcji można obsługiwać bez odrywania rąk od kierownicy, prowadzący samochód łatwiej skupi się na jeździe. Może również podłączyć kamerę cofania i rejestrator jazdy

Rozrywka

Radio 2din Android do Volkswagena nie musi służyć tylko nawigacji, wykonywaniu połączeń czy słuchaniu muzyki. Dzięki swoim szerokim możliwościom i dużemu ekranowi, przysłuży się całej rodzinie. Można za jego pomocą np. puścić ulubione bajki dzieciom, nie przestając korzystać z ważnych dla siebie aplikacji.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies