Radia 2 DIN z Androidem do FORDa. Stacje multimedialne.

Radia 2 din z Androidem do Ford

Stacje multimedialne Android Ford

Oferujemy radia 2DIN do samochodów marki Ford. Dedykowane do różnych modeli stacje multimedialne z nawigacją na systemie Android pozwalają na instalację dowolnych aplikacji z marketów. Można obsługiwać je poprzez dotykowy wyświetlacz bądź też przy pomocy panelu na kierownicy.

Marsdev.pl obsługuje większość modeli Forda, z ofertą dedykowanych nawigacji samochodowych i radia 2 din w systemie Android. Nasi klienci to właściciele Fordów C-Max, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Kuga i Mondeo. Dla nich mamy spersonalizowane rozwiązania - stacje multimedialne Android.

Ford - Android na pokładzie

Nawigacja samochodowa lub radio 2 din w Fordzie, nawet jeśli ten sprzęt Andriod potraktujemy jako użyteczną zabawkę, to będzie to zabawka bardzo poważna. Już choćby z tego względu, że zmieni Twój sposób jazdy oraz wpłynie na wrażenia z użytkowania samochodu. Tak naprawdę stacja multimedialna Android wcale zabawką nie jest, ponieważ pozwala na komunikację, rozrywkę i lepsze prowadzenie auta na najwyższym poziomie. Nie mówimy o zwykłych gadżetach. Mówimy o wyspecjalizowanych urządzeniach dla Twojego samochodu.

Ford wyposażony w system Android

Czy będzie to mała i zgrabna Fiesta, czy też obszerny model Kuga - mamy propozycję dla wszystkich użytkowników Forda. Android (nawigacja, radio) to zaawansowane narzędzia do:

  • lepszej nawigacji przy pomocy satelitów Google
  • pełniejszej rozrywki w serwisach społecznościowych, przy ulubionych filmach i muzyce
  • komunikacji na poziomie, którą znasz z komputera
  • multimedialnej obsługi online Twoich aplikacji Google i potrzeb, które dzięki nim realizujesz

Android w samochodzie

Skoro każdy z nas tak chętnie korzysta z usług i aplikacji Google na swoich smartfonach i w komputerach, to dlaczego jeszcze nie uruchomiliśmy tych funkcji w samochodzie? Niektórzy z nas spędzają w aucie wiele godzin dziennie. Do nich właśnie w szczególności zwraca się oferta Marsdev.pl, która zapewnia pełny i łatwy kontakt z usługami Google Android także w czasie korzystania z auta.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies