Radia 2din z Androidem do Chryslera

Radia 2 din z Androidem do Chrysler

Stacje multimedialne Android Chrysler

Oferujemy radia 2DIN do samochodów marki Chrysler. Dedykowane do konkretnych modeli nawigacje z androidem pozwalają na instalację dowolnych aplikacji z marketu. Dotykowe wyświetlacze i możliwość sterowania z poziomu kierownicy ułatwiają ich obsługę. Mają również wbudowane moduły Wi-Fi i Bluetooth.

Marsdev.pl jest odpowiednim miejscem, aby doposażyć samochody Chrysler w radio 2 din, stację multimedialną lub nawigację samochodową Android.

Android to najlepsza nawigacja samochodowa

Dlaczego nawigacja samochodowa Android stanowi obecnie standard wykorzystywany nawet przez duże korporacje, praktycznie przez każdego? Ponieważ producent Androida, czyli Google, nie jest wyłącznie firmą komercyjną, ale posiada też własne ośrodki badawcze. Więcej: Google utrzymuje na orbicie własne satelity i nieustannie inwestuje w badania, które ciągle udoskonalają jego nawigację. Poza tym sam system Android dla samochodów jest produktem dopracowanym w najwyższym stopniu i godnym zaufania. Czy firma, która sfotografowała całą kulę ziemską (znamy to np. z Google Earth), i której rozwiązania lokalizacyjne pozostają wzorem nawet dla zastosowań wojskowych - może nie być traktowana poważnie?

Co zmieni się po instalacji urządzenia Android w Twoim Chryslerze?

Decyzja o montażu radia 2 din lub stacji multimedialnej w aucie - natychmiast przyniesie całkowitą zmianę w sposobie użytkowania samochodu:

  • na pokładzie znajdzie się urządzenie, które dorównuje funkcjonalnością komputerowi domowemu
  • auto stanie się centrum wiedzy, rozrywki i komunikacji ze znajomymi
  • uzyskasz spersonalizowany dostęp do świata internetu w swoim samochodzie

Android dla Chrysler'a - dedykowane rozwiązania

Marsdev.pl zwraca się do posiadaczy samochodów wyżej wymienionych marek z ofertą dokładnie dopasowaną do typu auta. Oznacza to, że urządzenia Android będą idealnie współgrać z całym wyposażeniem samochodu, staną się jego natywną częścią i zwiększą możliwości kierowcy oraz pasażerów w każdym aspekcie ich potrzeb rozrywki, kontaktu, bezpieczeństwa, jakości jazdy.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies