Radia 2 DIN z Androidem do Suzuki. Stacje multimedialne.

Radia 2 din do Suzuki

Stacje multimedialne Android Suzuki

Oferujemy szeroki wybór stacji multimedialnych z Androidem i wbudowaną nawigacją do samochodów marki Suzuki. Dedykowane do konkretnych modeli radia 2DIN posiadają wbudowane również moduły Wi-Fi oraz Bluetooth, dzięki czemu umożliwiają instalację dowolnych aplikacji z marketu.

MarsDev.pl to sklep online, w którym znajdziesz największy wybór wysokiej jakości stacji multimedialnych do najpopularniejszych modeli samochodów jeżdżących po polskich drogach. W ofercie mamy również radio 2 din Android do Suzuki, które łączy w sobie funkcjonalność kilku urządzeń elektronicznych i sprawia, że jazda samochodem staje się znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza.

Radio 2 din z Androidem do Suzuki – poznaj jego wszystkie funkcje!


Jeżeli interesuje Cię wielofunkcyjna stacja multimedialna, radio 2 din z Androidem do Suzuki spełni wszystkie Twoje oczekiwania. To nowoczesne urządzenie łączy w sobie funkcjonalność kilku sprzętów, ponieważ jest to jednocześnie radio, nawigacja samochodowa, odtwarzacz muzyki i filmów, a nawet rejestrator jazdy i panel do obsługi kamery cofania.

Większość modeli ma duży, dotykowy ekran 7-calowy, a także wbudowane takie elementy jak:
- moduły Wi-Fi i Bluetooth,
- odtwarzacze płyt CD i DVD,
- wejścia na USB i karty pamięci Micro SD,
- antenę GPS,
- zestaw głośnomówiący z mikrofonem.

Jeżeli zdecydujesz się na nowoczesne radio 2 din Android do Suzuki, będziesz mieć możliwość obsługiwania za jego pomocą poczty elektronicznej, prowadzenia rozmów przez Skype, a nawet korzystania z portali społecznościowych. Wybierając jeden sprzęt, zyskujesz więc całą gamę rozmaitych funkcji i udogodnień przydatnych podczas jazdy samochodem.

Wybierz najlepsze radio 2 din Android do Suzuki


Każde radio 2 din Android do Suzuki to nawigacja samochodowa z funkcją stacji multimedialnej, które jest urządzeniem wysokiej klasy wyposażonym 4- lub 8-rdzeniowe procesory Cortex i niezawodne płyty główne PX3 lub PX5. Nasz sklep specjalizuje się w proponowaniu dedykowanych stacji multimedialnych do poszczególnych modeli aut, dlatego możesz mieć pewność, że wybrany sprzęt będzie idealnie pasował do Twojego samochodu. Dostarczymy Ci go wraz z polską instrukcją obsługi oraz kompletem kabli niezbędnych do podłączenia go do auta.
Zapraszamy do wygodnych zakupów online. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego radia 2 din do modelu swojego Suzuki, skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy szybko rozwiązanie.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies