Nawigacje samochodowe z Androidem do Seat Altea

Radia Android do Seat Altea z 7-calowym wyświetlaczem

Radia Android do Seat Altea z 8-calowym wyświetlaczem

Radia Android do Seat Altea z 9-calowym wyświetlaczem

Stacje multimedialne Android Seat ALTEA / XL

Oferujemy radia 2DIN z nawigacją i systemem Android dedykowane do samochodów Seat ALTEA / XL. Wbudowane Wi-Fi i Bluetooth ułatwiają przesyłanie plików, a także instalację dowolnych aplikacji na urządzeniu. Sterowanie urządzeniem przebiega przy pomocy ekranu dotykowego oraz panelu na kierownicy.

Czy zakup radia z większym ekranem ma sens? Czy kupując radio 2DIN, jest ono w stanie zaoferować nam coś więcej podczas podróży? Wystarczy spojrzeć na ofertę dostępną w naszym sklepie, by przekonać się o tym na własne oczy i ...uszy. Szereg ciekawych propozycji, mnóstwo doskonałej rozrywki, wiele udogodnień, które w trakcie jazdy samochodem mogą okazać się kluczowe. My stawiamy na jakość - Państwo otrzymują pełnię zadowolenia.

Czy rozmiar ma znaczenie?

Oczywiście, że tak Im takie radio jest większe, tym z pewnością lepiej. Lepszy sprzęt, to dużo więcej możliwości, jakie jest w stanie nam on dostarczyć. Na dużym ekranie zobaczymy tak naprawdę wszystko, dlatego też taka opcja może służyć nie tylko jako odtwarzacz muzyki. Sprawdzi się ona idealnie, jako nawigacja samochodowa, kamera cofania czy też opcja tabletu samochodowego, jaki może dostarczyć dzieciom w trakcie jazdy odpowiednią formę rozrywki. Jedne rozwiązania cieszą się większą, inne mniejszą popularnością. Mamy jednak nadzieję, iż wszystkie te, które znajdują się w ofercie naszych produktów, spełnią swoje zadania i znajdą swoich odbiorców.

Najwyższa forma rozrywki dla każdego

Jazda samochodem wcale nie musi być monotonna, nudna i stresująca. Jeśli postawimy na odpowiedni sprzęt elektroniczny, ten w jednym urządzeniu będzie w stanie zapewnić nam tak naprawdę wszystko. Po pierwsze, otrzymamy rozwiązanie do słuchania muzyki. Wybrać możemy tutaj między innymi odtwarzacz CD, odtwarzacz mp3, jak również i radio. Po drugie, mamy doskonałej jakości nawigację, która dowiezie nas bezpiecznie i bez niepotrzebnych korków w każde dosłownie miejsce. Czytelne mapy, planowanie trasy, poszukiwanie konkretnych miejsc, które w trakcie podróży chcemy odwiedzić. Po trzecie, ekran do kamery cofania. Możemy więc połączyć to rozwiązanie i uzyskać jeszcze większy komfort parkowania, co sprawdza się szczególnie w zatłoczonym mieście.

Stacje multimedialne to doskonały wybór dla wszystkich kierowców, jak również i dla samych pasażerów. Jeden zakup może zapewnić Państwu zadowolenie na lata.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies