Stacje multimedialne Android Citroen

Oferujemy radia 2DIN do samochodów marki Citroen. Dedykowane do różnych modeli stacje multimedialne z nawigacją na systemie Android pozwalają na instalację dowolnych aplikacji z marketów. Dotykowe wyświetlacze i możliwość sterowania z poziomu kierownicy ułatwiają ich obsługę.

Marsdev.pl w całej swojej bogatej ofercie posiada także radia i nawigacje samochodowe przystosowane specjalnie do zintegrowanej współpracy z autami Citroen Jumper oraz Citroen C4/DS4.

Nawigacja samochodowa i radio Android dla Citroena

Samochód z nawigacją Android, kierowca korzystający z tak zaawansowanej nawigacji, to zupełnie nowa jakość przemieszczania się na drogach. Zawsze dostajesz prawidłowe wskazania o najszybszej trasie, otrzymujesz też powiadomienia o trasach alternatywnych (nawigacja Android zapewnia również podpowiedzi dotyczące ciekawych punktów na drodze, które warto odwiedzić). Dostęp do przejrzystych map z pełnymi informacjami oraz wspomaganie jazdy aktualnymi wiadomościami o trasie, którą wybrałeś - tu nawigacja Android nie ma sobie równych.

Android w samochodzie

Marsdev.pl zapewnia najlepsze urządzenia dla samochodów operujące na systemie Android. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na radio 2 din, stację multimedialną, czy też nawigację samochodu Android - zyskujesz wiele:

  • certyfikowane wyposażenie samochodu we wszystkie funkcje oferowane przez Google
  • niezawodność, uaktualnienia i użyteczność Androida
  • prawdziwe cyfrowe centrum Twojego samochodu - dla bezpieczeństwa i rozrywki

Android w Twoim samochodzie jest nie tylko rozwiązaniem popularnym (standardem), ale też rozwiązaniem najlepszym z możliwych. Google, z całym swoim potencjałem, zdołał wytworzyć systemy dominujące rynek nie tylko powszechnością, ale również jakością.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies