Witamy na stronie MarsDev.pl! Stale się rozwijamy, dlatego chętnie przyjmujemy nowe osoby na pokład. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami! 

  • Interesuje Cię branża E-Commerce lub Digital Marketing?
  • Jesteś fanem motoryzacji?
  • Kręcą Cię samochody i nowoczesne technologie?
  • Lubisz ludzi?
  • Dołącz do naszego zespołu!

Wyślij swoje CV na biuro@marsdev.pl 

Prosimy o dodanie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MarsDev.pl sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Więcej o nas

Jesteśmy jednym z wiodących sklepów internetowych w Polsce zajmującym się sprzedażą i serwisem stacji multimedialnych 2din z Androidem. Współpracujemy z wieloma serwisami/firmami CAR AUDIO z całego kraju. Sprzedajemy też na rynkach zagranicznych, zatem znajmość języka anglieskiego jest miłe widziana.

Czego oczekujemy od kandydatów?


Przede wszystkim samodzielności i zaangażowania. Szacunku do klientów. Jesteśmy firmą ProKonsumencką i satysfakcja klienta jest u nas na pierwszym miejscu. Wysokich zdolności interpersonalnych, zdolności pracy w zespole, sumienności i staranności


Co oferujemy?


Pomimo wynagrodzenia adekwatnego do obowiązków i umiejętności, a także poszerzenia swojego doświadczenia i wiedzy merytorycznej, zapewniamy miłą atmosferę w zgranym i bardzo młodym zespole.

Czy można pracować w niepełnym wymiarze godzin?

Tak, jak najbardziej.

Czy oferujemy staże dla studentów?

Tak, chętnie nawiązujemy współpracę ze studentami. Szczególnie z fanami motoryzacji, technologii oraz marketingu internetowego.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies