Hej!             
             W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam najnowszy produkt dostępny w naszej ofercie! Będzie to krótkie przedstawienie największych zalet, jeżeli będziecie zainteresowani dokładnym działaniem tego modułu oraz prezentacją jego możliwości, to zapraszamy do filmiku. Przedstawiamy tam dokładne informacje o tym produkcie, oraz prezentujemy podstawowe funkcje.

             Fabryczne stacje multimedialne w nowych autach mają bardzo ograniczone możliwości. Bardzo często posiadacze narzekają, że nie wystarcza im ono i chcieliby zamienić to radio na inne np. z Androidem. Właśnie z myślą o takich osobach, wchodzimy na rynek z nowym produktem. To małe, czarne urządzenie, po podłączeniu do naszego oryginalnego radia, zamienia nasze radio w prawdziwą stację multimedialną z Androidem. Jednak nie martwcie się, wszystkie fabryczne funkcje zostają zachowane. Nadal działają czujniki parkowania, kamera cofania, a nawet system kamer 360 stopni! Dalej mamy też dostęp do ustawień auta, multimediów oraz komputera pokładowego. Nie tracimy nic, tylko zyskujemy!  Po zamontowaniu modułu i włączeniu radia nie widać różnicy. Jednak wystarczy prosty gest, aby włączyć uśpionego w nim Androida.

             A na co pozwala nam taki Android? Na dosłownie wszystko, do czego jesteśmy przyzwyczajeni chociażby z telefonu. Chcesz odpalić sobie muzykę ze Spotify? Nie ma problemu! Chcesz korzystać ze swojej ulubionej nawigacji np. Waze, AutoMapa? Nie ma problemu! Możliwości jest naprawdę multum. Urządzenie jest przeznaczone dla aut z grupy VAG, które zostały wyprodukowane po 2014 roku i posiadają stację z nawigacją, a samo radio znajduje się w schowku. Jeżeli jesteś posiadaczem auta, który może zamontować sobie takiego boxa to zapraszamy pod ten LINK, przekonaj się sam.

             Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tego artykułu, zapraszamy na inne materiały publikowane na naszym blogu! Sekcja komentarzy jest do Waszej dyspozycji, odpowiemy na każde Wasze pytanie!

Komentarze (2)

  • Lipski
  • 2020-02-14 09:55:01
  Czy to będzie działać z radiem bolero w octavi 3 z 2014 roku?
  • Marsdev.pl
  • 2020-02-14 13:19:48
  @Lipski, jeśli ma Pan radio (odtwarzacz) w schowku, to po aktywacji AUXa wszystko będzie działać. Jeśli AUX nie aktywowany, nie będzie dźwięku.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies