Jeśli czegoś nie wiesz, tutaj pokażemy Ci jak to zrobić!

Montaż stacji multimedialnej w kilku krokach

Radia samochodowe współcześnie występują w zgoła odmiennej formie, aniżeli jeszcze kilka lat temu. Składają się na nie aktualnie nowoczesne stacje multimedialne, naszpikowane różnego rodzaju funkcjonalnościami. Te mają na celu zwiększyć wygodę użytkowania własnego auta. Jak jednak zainstalować je we własnym samochodzie? Jak podłączyć telefon tak, aby można go było zintegrować z nimi? 

Czytaj dalej
13595 odsłony

Co to jest DSP?

DSP, czyli procesor dźwiękowy lub procesor DSP (z ang. digital signal processor). Jest to grupa procesorów, która służy do cyfrowej obróbki sygnałów. Dzięki nim dźwięk, który wydobywa się z głośników będzie bardziej realistyczny, o wyższej jakości i bez zakłóceń. W tych procesorach zastosowane są przetworniki o dużej mocy obliczeniowej i bardzo niskie opóźnienia.

Czytaj dalej
14595 odsłony

Czy da się zamontować radio 2DIN w starym modelu samochodu?

Radio samochodowe znajduje się na wyposażeniu każdego samochodu, lecz nie zawsze spełnia oczekiwania użytkownika. W starszych autach dominowały radioodtwarzacze kasetowe i urządzenia na CD, do których można mieć sentyment, ale ich możliwości przestały spełniać współczesne standardy.

Czytaj dalej
9117 odsłony

Jaką kamerę cofania wybrać?

Kamery cofania w samochodzie cieszą się ostatnimi czasy bardzo dużą popularnością. O ile w nowych modelach takie kamery stanowią już normę, o tyle w nieco starszych pojazdach jest ich brak. Można jednak kupić urządzenia takie osobno i zamontować je w swoich samochodach.https://marsdev.pl/141-uniwersalne

Czytaj dalej
4202 odsłony

Wybieramy radio samochodowe - 1 DIN czy 2 DIN?

Chcąc stworzyć odpowiedni system car audio w swoim samochodzie, z całą pewnością wybór odpowiedniego radia odgrywa tutaj zasadniczą rolę. Dostępnych na rynku produktów jest wiele, dlatego też klient ma możliwość wyboru tego, co najbardziej mu odpowiada i pasuje. W tym artykule chcielibyśmy w sposób szczególny skupić się na radiach w odniesieniu do opcji 1 DIN i 2DIN, zastanawiając się, które rozwiązanie okaże się być najlepsze właśnie dla nas.

Czytaj dalej
16749 odsłony

Porównanie procesorów w stacjach multimedialnych z Androidem

Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o procesorach montowanych w urządzeniach z Androidem! Sprawdź które najlepiej sprawdzą się w radiach 2 din!

Czytaj dalej
13659 odsłony

Auto delay - opóźnienie wyłączenia po wyłączeniu stacyjki

W tym poradniku, pokażemy Wam jak ustawić opcję Auto delay dostępną w radiach 2 din z Androidem!

Czytaj dalej
15067 odsłony

Radio 2 din: Android czy WinCE

Ten poradnik pomoże Ci wybrać między Windowsem, a Androidem.

Czytaj dalej
13421 odsłony
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Tutaj znajduję się nasza polityka Cookies